Опис
Використовується для монтажу на крокви (до установки покрівлі), і знизу (після того, як покрівля вже була покладена). Його можна згинати під потрібним кутом для створення правильного ухилу ринви;
Подовжувач кронштейна ринви: прямий I=350 мм
В наявності
0
Артикул: 11.100.01.350
Кількість
Акція! "Безкоштовна доставка від виробника"
До закінчення акції
90.96 грн
-15%
Знижка 13.64 грн
77.32 грн
Нова пошта
За тарифами перевізника
Самовивіз
Безкоштовно
Гарантія 10 роківОбмін / повернення товару протягом 30 днів
Детальніше про гарантії
Опис
Використовується для монтажу на крокви (до установки покрівлі), і знизу (після того, як покрівля вже була покладена). Його можна згинати під потрібним кутом для створення правильного ухилу ринви;
| Загальні характеристики | |
| Тип системи | 130/100 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 0,16 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Температура використання | від - 40°С / до + 60°С |
| Температура для монтажу | від + 5°С |
| Стійкість до УФ-випромінювання | Стійкий |
| Гарантія | 10 років |
| Кількість в упаковці | 30 шт |
| Сертифікат відповідності | Сертифіковано |
Подовжувач кронштейна ринви: прямий I=350 мм
В наявності
Кількість
Акція! "Безкоштовна доставка від виробника"
До закінчення акції
90.96 грн
-15%
Знижка 13.64 грн
77.32 грн

Порівняння
Особистий кабінет
