Повний комплект водостоків для дахів з мінімальною довжиною 6 метрів та висотою 4 метри. Детальну інструкцію зі встановлення та додаткових аксесуарів можна знайти прокрутивши зображення! Серія моделей L6 особливо підходить для невеликих конструкцій з площею даху менше 100 м². Подовжувачі та гвинт-шурупи можна придбати окремо. Всі компоненти з жорсткого ПВХ (PVC-U) — гумові ущільнювачі з гуми EPDM. Високоякісне виробництво гарантує тривалий термін служби та повну стійкість до ультрафіолету й погодних умов. Всі деталі з'єднуються між собою за допомогою системи вставок — клей не потрібен!
| Комплект білий 120мм L=6m GIZA | 6м |
| Ринва біла 120мм L=2м GIZA | 3 |
| Труба біла 85мм L=2м GIZA | 2 |
| Муфта ринви біла 120мм GIZA | 2 |
| Кронштейн ринви білий 120мм GIZA | 12 |
| Лійка ринви біла 120мм GIZA | 1 |
| Заглушка ринви ліва біла 120мм GIZA | 1 |
| Заглушка ринви права біла 120мм GIZA | 1 |
| Муфта труби біла 85мм GIZA | 1 |
| Відвід труби двомуфтовий 67° білий 85мм GIZA | 3 |
| Кронштейн труби білий 85мм GIZA | 3 |
Комплект білий 120мм L=6m GIZA
0
Повний комплект водостоків для дахів з мінімальною довжиною 6 метрів та висотою 4 метри. Детальну інструкцію зі встановлення та додаткових аксесуарів можна знайти прокрутивши зображення! Серія моделей L6 особливо підходить для невеликих конструкцій з площею даху менше 100 м². Подовжувачі та гвинт-шурупи можна придбати окремо. Всі компоненти з жорсткого ПВХ (PVC-U) — гумові ущільнювачі з гуми EPDM. Високоякісне виробництво гарантує тривалий термін служби та повну стійкість до ультрафіолету й погодних умов. Всі деталі з'єднуються між собою за допомогою системи вставок — клей не потрібен!
| Комплект білий 120мм L=6m GIZA | 6м |
| Ринва біла 120мм L=2м GIZA | 3 |
| Труба біла 85мм L=2м GIZA | 2 |
| Муфта ринви біла 120мм GIZA | 2 |
| Кронштейн ринви білий 120мм GIZA | 12 |
| Лійка ринви біла 120мм GIZA | 1 |
| Заглушка ринви ліва біла 120мм GIZA | 1 |
| Заглушка ринви права біла 120мм GIZA | 1 |
| Муфта труби біла 85мм GIZA | 1 |
| Відвід труби двомуфтовий 67° білий 85мм GIZA | 3 |
| Кронштейн труби білий 85мм GIZA | 3 |
| Загальні характеристики | |
| Тип системи | 120/85 мм |
| Матеріал | ПВХ (PVC-U) |
| Розміри | |
| Діаметр | 120 мм |
| Вага | бруто 9,7 кг (допустиме відхилення ±5%) |
| Габарити | 2010 х 205 х 205 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Температура використання | від - 40°С / до + 60°С |
| Температура для монтажу | від + 5°С |
| Стійкість до УФ-випромінювання | Стійкий |
| Гарантія | 10 років |
| Європейський стандарт | EN 607:2004 |
| Сертифікат відповідності | Сертифіковано |

Порівняння
Особистий кабінет









